Hlavní navigace

Společnost ZoomPartners protestuje proti zprávě ČNB

Martin Vyleťal

Zástupci společnosti ZoomPartners, která na webu Zoomtrader.com nabízí českým uživatelům možnost obchodovat s akciemi, měnovými páry a indexy, se ohradili proti dnešnímu prohlášení ČNB. Banka tvrdí, že firma nemá v Česku k těmto aktivitám od ČNB potřebná povolení.  Tvrzení ČNB je zcela zavádějící. Systém ZoomTrader, který společnost ZoomPartners provozuje na stránkách Zoomtrader.com, funguje na revolučním systému binárních opcí. Při něm k reálnému nákupu akcií, měnových párů ani indexů…

Zástupci společnosti ZoomPartners, která na webu Zoomtrader.com nabízí českým uživatelům možnost obchodovat s akciemi, měnovými páry a indexy, se ohradili proti dnešnímu prohlášení ČNB. Banka tvrdí, že firma nemá v Česku k těmto aktivitám od ČNB potřebná povolení. 

Tvrzení ČNB je zcela zavádějící. Systém ZoomTrader, který společnost ZoomPartners provozuje na stránkách Zoomtrader.com, funguje na revolučním systému binárních opcí. Při něm k reálnému nákupu akcií, měnových párů ani indexů nedochází, uvedl mluvčí ZoomPartners Ondřej Petrák.

Našli jste v článku chybu?
10. 4. 2013 18:58
dany (neregistrovaný)

Tak když k ničemu reálnému nedochází, tak je podvod?:-D

Vyzkoušel sem si tutu firmu a nějak se mi nezdá a už jsem se i docela rozloučil s vkladem jen se snažím získat co nejvíce informací:))

kdyby něco: danny-13@seznam.cz