Hlavní navigace

Správní „Fandové“ dnes budou moci fandit Tomáši Berdychovi

8. 7. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: archiv TV Nova
Stanice Fanda mění program. Skupina Nova totiž dnes na tomto kanálu odvysílá semifinálové utkání z Wimbledonu.

Nova má na tento zápas v případě postupu do semifinále licenci k vysílání na volně šířeném kanálu a rozhodla se jej odvysílat právě na Fandovi. Diváci tak uvidí česko-skotský duel Tomáš Berdych – Andy Murray.

Diváci mohou všechny zápasy tenisového Wimbledonu sledovat na kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2, případně na platformě Voyo. V době tenisového turnaje jsou programy u Skylinku dostupné všem klientům se zaplaceným alespoň servisním poplatkem.

Andy Murray a Tomáš Berdych.
Autor: archiv TV Nova

Andy Murray a Tomáš Berdych.

Jak mě před chvílí informoval Lukáš Krpata, vedoucí programového oddělení kanálu Fanda, „v případě postupu Berdycha do finále bude skupina Nova vysílat zápas na Fandovi i Nově Sport 1. Pokud Berdych vypadne, zůstává finále pouze na Nově Sport 1.“Všichni pořádní fandové by tedy měli našemu tenistovi držet palce.

Z dnešního vysílání stanice Fanda například vypadává díl seriálu Kriminálka Miami v 17:35 či epizoda ze seriálu Hvězdná brána: Hluboký vesmír. U některých pořadů jsou oproti původnímu plánu jiné vysílací časy.

BRAND

Program na dnešní odpoledne na Fandovi bude vypadat takto:

  • 14:45 – Kobra 11 VII (7)
  • 15:50 – Válka skladů Texas (5, 6)
  • 17:00 – Wimbledon 2016, Tomáš Berdych – Andy Murray – Přímý přenos semifinálového zápasu dvouhry mužů nejslavnějšího tenisového turnaje (živě).

Dále beze změny.

Autor článku

Autor se dlouhodobě zajímá o film a televizní vysílání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).