Hlavní navigace

Stáhněte si brožuru k novému seriálu HBO Spartakus

21. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 5. 2010

Filmový kanál HBO Česká republika vydal pro své diváky osmistránkovou brožuru k seriálu Spartakus: Krev a písek, který nabídne na své obrazovce od 1. června. Vzhledem k tomu, že některé scény není možné publikovat před desátou hodinou večerní, bude HBO tento seriál vysílat až od 22 hodin. Vysílání naváže na nejnovější válečné dílo dua Spielberg-Hanks The Pacific.

KL22 hlasovani

DOKUMENT: Presskit k historickému seriálu HBO Spartakus (PDF, 1 MB)

Zájemci se v PDF dokumentu například dozví o tom, že na seriálu se podílel Sam Reimi, režisér a producent nejnovějších filmů o Spider-Manovi a v kostce se budou moci seznámit s dějem Spartaka. Ten je opět původním kusem filmového kanálu HBO a má třináct dílů. Dokument nezapomíná také producenty, kteří se na seriálu podíleli, a fakta o samotném režisérovi. Představuje také hlavní postavy – Spartaka, Batiata, Lucrécii a Doctora. Seriál se bude vysílat jak v klasickém tak i vysokém rozlišení obrazu (HDTV).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.