Hlavní navigace

Stahování videí s IE7Pro z YouTube nefunguje. Co s tím?

Jiří Macich ml.

Jak nás informoval autor české lokalizace populárního doplňku IE7Pro, znenadání přestalo být funkční stahování videí z YouTube, což je jedna z rozšiřujících funkcí populárního programu vylepšujícího možnosti prohlížeče Internet Explorer 7. Pravděpodobně došlo k úpravám přímo na YouTube. Řešením je stažení nové verze skriptu Youtube Video Download, který download videa obstarává. Návod a další informace naleznete v zápisníku autora české lokalizace. V další verzi IE7Pro by se již aktualizovaný…

Doba čtení: do minuty

Jak nás informoval autor české lokalizace populárního doplňku IE7Pro, znenadání přestalo být funkční stahování videí z YouTube, což je jedna z rozšiřujících funkcí populárního programu vylepšujícího možnosti prohlížeče Internet Explorer 7. Pravděpodobně došlo k úpravám přímo na YouTube.

Řešením je stažení nové verze skriptu Youtube Video Download, který download videa obstarává. Návod a další informace naleznete v zápisníku autora české lokalizace. V další verzi IE7Pro by se již aktualizovaný skript měl objevit.

Našli jste v článku chybu?