Hlavní navigace

Stand up comedy show Na stojáka bude vysílat místo HBO Česká televize na ČT 2

12. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Stand up comedy show Na stojáka zmizí z obrazovky kanálu HBO. Její producent Ondřej Trojan se na dalším pokračování dohodl s Českou televizí. Na stojáka se bude na ČT 2 vysílat od září.

Zábavný pořad filmového kanálu HBO Na stojáka, který nabízel divákům baviče „z ulice“, bude vysílat od září druhý program České televize. Dnes o tom informovaly Deníky, kterým tuto informaci sdělil producent pořadu Ondřej Trojan. HBO chystá jiné projekty a pro nás je to jednoznačně výhoda, konstatoval Trojan. Záběr ČT je širší a účinkující se víc zviditelní. Navíc podobný žánr na obrazovce ČT dlouho chyběl, pochválil si producent.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Otestovali jsme videotéku HBO GO. Rozhodně se nemá za co stydět

MKT nástroje 2 tip

Česká televize se rozhodla vyrobit nové díly dnes už kultovního pořadu Na stojáka ze dvou důvodů. Chce hledat nové formy zábavy a dát jim adekvátní prostor v celoplošném programu a jde jí zároveň o možnost podílet se na vyhledávání zajímavých komediálních hereckých talentů a pomoct jim v začátku jejich kariéry. Začínáme s ikonickou značkou, která je zavedená a má své publikum, což bereme jako záruku kvality, sdělil DigiZone.cz dnes ráno šéf programových okruhů České televize Milan Fridrich.

Pořadů zacílených na improvizovanou show, satiru a parodii nebo alternativní zábavu bude podle Fridricha víc. Pořad Na stojáka se bude vysílat od září jednou týdně v premiéře. Souběžně bude v týdenním rytmu vysíláno také specifické divadelní představení s jedním populárním hercem založené na ryzí improvizaci. Oba pořady uvede program ČT2 v hlavním vysílacím čase. Mezi známé postavy pořadu Na stojáka patří například Iva Pazderková, Miloš Knor, Lukáš Pavlásek nebo Josef Polášek. Objevily se tu například ale i známí herci a moderátoři – Tomáš Hanák, Tomáš Matonoha nebo Ester Kočičková.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.