Hlavní navigace

Stanice Retro Music Television odstartuje 30. března

18. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 3. 2010

DOPLNĚNO Hudební kanál Retro Music Television, který bude cílit především na střední generaci diváků, odstartuje 30. března. Serveru DigiZone.cz se podařilo tuto informaci zjistit z nejmenovaného zdroje, potvrdil ji však přímo jeden ze zakladatelů stanice, Jiří Němeček. Chtěli jsme si termín startu nechat jako překvapení, ovšem už je venku, tak se nedá nic dělat, sdělil DigiZone.cz Němeček.

MM socky3

K TÉMATU: Óčku konkurovat nebudeme, říká jeden z šéfů chystané Retro Music Television

Oficiální představení Retro Music Television proběhne v den startu, tedy 30. března, na tiskové konferenci v café NONA. Kromě programových pilířů vedení televize ve složení Pavel Attel, Jiří Němeček a Lenka Tesařová seznámí přítomné s vysílacím schématem, grafikou a znělkami a technickými parametry u jednotlivých operátorů. Na této akci proběhne také slavnostní zahájení stanice. Satelitní platforma Skylink ji umistí do placeného balíčku MULTI, konkurenční CS Link do nabídek Total, MIX a Mých 6. Zařazení programu u největšího kabelového operátora, společnosti UPC, je předmětem tajemství.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.