Hlavní navigace

Stanice VH1 Classic změnila grafický vizuál

22. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 10. 2009

UVNITŘ FOTO K dnešnímu dni došlo u hudebního kanálu VH1 Classic, který patří pod koncern MTV Networks, ke změně grafického vizuálu. Logo stanice bylo zachováno, ovšem přesunulo se do levého horního rohu, kde ho má obvykle umístěné většina stanic. Aktuální název pořadu najdou diváci pro změnu v pravém horním rohu. Stanice vysílá nadále ve formátu obrazu 4:3.

KL22 hlasovani

VH1 Classic vzniklo v roce 2000 v USA, později se s ním MTV rozhodlo expandovat také do dalších regionů. V současné době je kanál součástí mnoha kabelových a IPTV sítí. Na satelitu ho diváci naladí pouze v platformě UPC Direct. Stanice nabízí především hudbu z let sedmdesátých až devadesátých a oproti VH1 je určena pro starší generaci, která např. zažila období vrcholu Hippies. Dříve hrála stanice pouze videoklipy, nyní je však možné v jejím vysílání narazit také na koncerty nebo různé tematické večery.

Nová pozice loga a grafika VH1 Classic. Foto: autor

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.