Hlavní navigace

Staniční slogan pro neplacenou Primu Comedy Central vyberou sami diváci

2. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Kanál totiž pro svůj obsah slogan ani nepotřebuje, jeho kvalita mluví sama za sebe,“ uvedl v tiskové zprávě Viacom, který stanici bude provozovat prostřednictvím společnosti MTV Networks.

O sloganu pro novou stanici Prima Comedy Central, která bude od 14. prosince dostupná v terestrickém multiplexu 4 a nabídce vybraných placených služeb, rozhodnou sami diváci. Stovku nejlepších vybere provozovatel kanálu, mezinárodní mediální gigant Viacom, respektive společnost MTV Networks, která je držitelem licence pro novou televizi. Prima Comedy Central přinese reprízy známých sitcomů a seriálů, ale také některé tituly, které se na českých obrazovkách prozatím neobjevily, například Americký táta či Svět podle Jima.

KL24

NEPŘEHLÉDNĚTE: Prima Comedy Central odstartuje 14. prosince, nabídne i Městečko South Park

Protože Prima Comedy Central sází v první řadě na kvalitní obsah, nemá doposud slogan, který by jej charakterizoval. Rozhodl se proto vyhlásit soutěž, ve které mohou diváci do 31. prosince zasílat své návrhy na slogan prostřednictvím facebookové stránky Prima Comedy Centralu. Ty by měly být samozřejmě co nejvtipnější, relevantní jsou ale i ty, které budou úplně postrádat smysl. Kanál totiž pro svůj obsah slogan ani nepotřebuje, jeho kvalita mluví sama za sebe, uvedl v tiskové zprávě Viacom. Stanice už má také svůj facebookový profil.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).