Hlavní navigace

Staniční slogan pro neplacenou Primu Comedy Central vyberou sami diváci

Lukáš Polák

„Kanál totiž pro svůj obsah slogan ani nepotřebuje, jeho kvalita mluví sama za sebe,“ uvedl v tiskové zprávě Viacom, který stanici bude provozovat prostřednictvím společnosti MTV Networks.

Doba čtení: 1 minuta

O sloganu pro novou stanici Prima Comedy Central, která bude od 14. prosince dostupná v terestrickém multiplexu 4 a nabídce vybraných placených služeb, rozhodnou sami diváci. Stovku nejlepších vybere provozovatel kanálu, mezinárodní mediální gigant Viacom, respektive společnost MTV Networks, která je držitelem licence pro novou televizi. Prima Comedy Central přinese reprízy známých sitcomů a seriálů, ale také některé tituly, které se na českých obrazovkách prozatím neobjevily, například Americký táta či Svět podle Jima.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Prima Comedy Central odstartuje 14. prosince, nabídne i Městečko South Park

Protože Prima Comedy Central sází v první řadě na kvalitní obsah, nemá doposud slogan, který by jej charakterizoval. Rozhodl se proto vyhlásit soutěž, ve které mohou diváci do 31. prosince zasílat své návrhy na slogan prostřednictvím facebookové stránky Prima Comedy Centralu. Ty by měly být samozřejmě co nejvtipnější, relevantní jsou ale i ty, které budou úplně postrádat smysl. Kanál totiž pro svůj obsah slogan ani nepotřebuje, jeho kvalita mluví sama za sebe, uvedl v tiskové zprávě Viacom. Stanice už má také svůj facebookový profil.

Našli jste v článku chybu?