Hlavní navigace

Staňte se spolutvůrci programu konference WebTop100!

11. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Znáte zajímavé internetové projekty, nebo jste sami jejich tvůrcem či provozovatelem? Pošlete tipy na zajímavé případové studie, které by si podle vašeho názoru zasloužily být prezentovány v rámci programu konference WebTop100. Tématem letošní konference bude Optimalizace obchodní výkonnosti webu a internetový marketing. Proto uvítáme doporučení případových studií spojených s tímto tématem. Vaše tipy a návrhy posílejte do 15. 9. na adresu ondrej.lachman@dobryweb.cz.

Znáte zajímavé internetové projekty, nebo jste sami jejich tvůrcem či provozovatelem? Pošlete tipy na zajímavé případové studie, které by si podle vašeho názoru zasloužily být prezentovány v rámci programu konference WebTop100. Tématem letošní konference bude Optimalizace obchodní výkonnosti webu a internetový marketing. Proto uvítáme doporučení případových studií spojených s tímto tématem. Vaše tipy a návrhy posílejte do 15. 9. na adresu ondrej.lachman@do­bryweb.cz.

Z došlých návrhů bude vybrány nejzajímavější projekty, jejichž autory přizveme, aby prezentovali své aktivity v rámci programu Konference WebTop100. Vybrané případové studie a člověk, který je doporučil, navíc získají účast na školení Dobrého webu dle vlastního výběru zdarma.