Hlavní navigace

Start Déčka zahájí Česká televize velkým dětským dnem na pražské Pankráci

16. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nejen cross promotion napříč kanály České televize, ale i přímo akcemi, které vyrazí za samotnými diváky, chce veřejnoprávní médium propagovat start nových stanic.

V sobotu 31. srpna se budou moci nejmenší diváci setkat se svými oblíbenými postavami nejenom prostřednictvím nového kanálu ČT :D (Déčko), tedy na televizní obrazovce, ale také v reálu. Česká televize pro ně v Centrálním parku na pražské Pankráci chystá velký dětský den. Veřejnoprávní médium o akci informuje na webu zpravodajského kanálu ČT 24. Děti se mohou těšit na program na pódiu, hry a zábavu a již avizované setkání s tvářemi dětských pořadů. Akce je pochopitelně bezplatná. Pro návštěvníky je připraveno deset stanovišť plných zábavy, mj. je potěší tváře Kouzelné školky Magda Reifová a herec Petr Vacek.

MM AI t

NEPŘEHLÉDNĚTE: Déčko a Art České televize spustily promo vysílání v DVB-T a na satelitu

Déčko budou moci sledovat zájemci v Regionální síti 7 společnosti Progres Digital, veřejnoprávní televize označuje svůj prostor jako multiplex 1a, a také z družice Astra 3B v rámci satelitní služby Skylink. Program však bude dostupný pouze na nových kartách ICE a Irdeto. Zdali se k zařazení programů časem odhodlají i operátoři Digi TV nebo freeSAT, není v tuto chvíli jasné. Déčko (a také ČT art) bude pochopitelně dostupné i v nabídkách kabelovýchIPTV operátorů. Vysílání by se mělo streamovat také na jeho webových stránkách. ČT :D bude vysílat v době od 6:00 do 20:00, zbytek času pak vyplní ČT art.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).