Hlavní navigace

Stream.cz hlásí změny. Začne pro něj pracovat tandem Strejc–Kolečko

Autor: Seznam.cz
Bohumil Herwig

Platforma se hodlá více zaměřit na vlastní tvorbu, a to nejen internetovou, ale i pro další distribuční kanály, které Seznam nabízí, resp. nabízet začne.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Provozní vedení internetové televize Stream.cz se od začátku ledna 2018 ujme Filip Vážanský, kreativní část práce od včerejška zastřešuje Daniel Strejc, který přichází z platformy Obbod, a domluvena je také spolupráce s Petrem Kolečkem. Ten spolu se Strejcem stojí například za seriálem Vyšehrad.

Stream.cz stojí před novou výzvou. Musí začít vyrábět obsah, který bude vhodný nejen pro internet, ale i další platformy. Pro každý distribuční kanál chceme najít tu správnou délku našich pořadů. To je úkol, který ode mě noví kolegové na Stream.cz dostávají, říká Igor Kalaš, ředitel obsahu v Seznam.cz, a doplňuje: Seriálová tvorba je a i nadále bude jedním z hlavních pilířů internetové televize Stream.cz. Její role bude dokonce s přípravami naší vlastní televize do budoucna stoupat. Nová jména naznačují, o jaký typ seriálové tvorby máme zájem.

ČTĚTE TAKÉ: Novinky na Streamu (recenze): ze života hereček, cizinců i mentálně narušených

Podzimní Stream nabídne několik dokumentů a také seriál Kafe a cigárko

Seznam dementuje ukončení spolupráce s produkcí Negativ

Wt100_SEO

Daniel Strejc, šéfproducent hrané tvorby.
Autor: Seznam.cz

Daniel Strejc, šéfproducent hrané tvorby.

Daniel Strejc, nový šéfproducent hrané tvorby Stream.cz, má svou kariéru spojenou s filmy jako Padesátka, Krásno nebo Zakázané uvolnění. Jeho poslední projekty zná hlavně česká onlinová veřejnost a patří k nim seriály Lajna a Vyšehrad. S posledními dvěma je spojen i scenárista Petr Kolečko, který se Stream.cz začíná také spolupracovat. Podílel se například i na televizních seriálech Čtvrtá hvězda, Trpaslík či Okresní přebor.

Filip Vážanský do Stream.cz, potažmo do Seznamu, přestupuje z televize Óčko, kde momentálně působí jako výkonný ředitel. Odpovídat bude za rozpočty, vyjednávání s externími produkčními společnostmi, smluvní vztahy, licence a podobně. Bude také důležitou interní spojkou, která hledá synergie napříč dalšími obsahovými službami společnosti Seznam.cz, dodává Igor Kalaš, ředitel obsahu v Seznam.cz.