Hlavní navigace

STV Trojka nemá pro příští rok příliš dobré vyhlídky

25. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
25. 11. 2009

Podle serveru Aktuálne.sk visí nad tamním třetím veřejnoprávním programem Damoklův meč. O problémech s financováním Trojky se sice hovořilo již dříve, nyní to však vypadá, že tuto stanici čeká velmi těžký rok. Aktuálne.sk ho označuje rokem přísné diety. Na následující období má Trojka naplánováno minimum premiér a diváci se mohou „těšit“ především na reprízy repríz.

Podle zpravodajského webu např. vůbec není jisté, zdali tamní divák uvidí možný postup slovenských fotbalistů na mistrovství Evropy, a to stejné platí i pro hokejovou reprezentaci na mezinárodních turnajích. Aktuálne.sk upozorňuje také na to, že Trojka už v příštím roce nemá právy pokryta právě kvalifikační utkání. Práva sice koupit může, ovšem utrpí tím další sportovní disciplíny. Na prázdno pravděpodobně vyjdou také příznivci ruské Kontinentální hokejové ligy. Pro další ročník opět nemá Trojka práva.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.