Hlavní navigace

Suchánek s Genzerem mají premiéru na Primě: dnes začíná jejich Partička

18. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 3. 2011

Poprvé na televizi Prima vystoupí dnes večer duo bavičů Michal Suchánek a Richard Genzer. Druhá nejsledovanější česká komerční televize nasazuje do vysílání improvizační show Partička, v níž vedle Suchánka s Genzerem působí i Igor Chmela, Ondřej Sokol a Daniel Dang. Je to vůbec poprvé, co se Suchánek s Genzerem objeví na jiné komerční televizi než Nově, pro kterou pracovali posledních více než deset let.

K TÉMATU: Partička s Genzerem a Suchánkem na Primě poprvé v pátek 18. března

Prima určila Partičce vysílací čas od 21 hodin a nasadila ji mezi nový seriál Aféry s Pavlem Křížem v roli rozvodového právníka a Show Jana Krause. Konkurenční Nova nenechala nic náhodě a proti svým někdejším tvářím staví komedii Zdeňka Trošky Kameňák, která na této televizi několikrát lámala rekordy sledovanosti. ČT 1 konkuruje Partičce cyklem 13. komnata a talk show Všechnopárty Karla Šípa.

ČTĚTE TAKÉ: Místo Šéfky půjde na Primě v neděli od 20 hodin soutěž Máš minutu!

BRAND

Partička původně vznikala pro televizi Nova, která ji už propagovala na svém webu. Suchánek s Genzerem se ale nakonec rozhodli svoje dlouholeté působiště opustit a odejít na Primu. Producentem pořadu je společnost Maya, která stejnou zábavnou show připravuje pro slovenskou televizi Markíza, sestru Novy.

Rozhovor s producentem pořadu Partička Vojtechem Hronem ze společnosti Maya čtěte v úterý 22. března na DigiZone.cz

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).