Hlavní navigace

SuperHosting posiluje konektivitu do Polska a Maďarska

Redakce

Společnost SuperHosting.cz zprovoznila dvě nové 10 Gbps linky do peering center PLIX.pl (Polsko) a BIX.hu (Maďarsko). PLIX.pl je největší peering centrum v Polsku s datovým tokem nad 130 Gbps. BIX.hu je největší peering centrum v Maďarsku s datovým tokem nad 120 Gbps. Obě peering centra spojují všechny významné poskytovatele připojení v dané zemi.

Společnost SuperHosting.cz zprovoznila dvě nové 10 Gbps linky do peering center PLIX.pl (Polsko) a BIX.hu (Maďarsko).

PLIX.pl je největší peering centrum v Polsku s datovým tokem nad 130 Gbps. BIX.hu je největší peering centrum v Maďarsku s datovým tokem nad 120 Gbps. Obě peering centra spojují všechny významné poskytovatele připojení v dané zemi.

Díky propojení sítě SuperHostingu do těchto peering center došlo ke zrychlení načítání stránek pro návštěvníky z Polska a Maďarska.

V technické rovině došlo ke snížení latence a zvýšení uživatelského zážitku pro uživatele z Posla a Maďarska.

SuperHosting kromě peering centra v Praze (NIX.cz) propaguje skrze 10 Gbps linku síť do peering center SIX.sk (Slovensko), DE-CIX (Německo), AMS-IX (Holandsko) a LINX (Anglie).

Celkový datový tok ze serverů v síti SuperHostingu překračuje ve špičkách 90 Gbps v odchozím směru a 20 Gbps v příchozím směru.

Našli jste v článku chybu?
22. 4. 2011 2:17
Bob (neregistrovaný)

Autore, kdyz uz Mumii pretiskujes jeji nepravdive PR a neoznacis to jako PR, aspon si to over, jestli je to pravda, vypadas pak jako blbec ;-)

21. 4. 2011 18:31
/=\_/ (neregistrovaný)

A to je mimochodem ten hlavni duvod, proc ten maly zmetek lezi tolika lidem v zaludku. Ty jeho fanfaronske a zaroven tak snadno vyvratitelne lzi.