Hlavní navigace

SuperPreview od Microsoftu pomůže s laděním webů

20. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jednou z novinek, které Microsoft představil na konferenci MIX09, je vedle Internet Exploreru 8 či betaverze Silverlightu 3 také nástroj SuperPreview, který by měl v Expression Web 3 výrazně usnadnit webdesignerům práci s laděním webu a kontrolou správného vykreslení v různých prohlížečích. Prozatím SuperPreview umožňuje velmi jednoduše zobrazit si připravovaný web v různých verzích Internet Exploreru, čímž konečně odpadá zbytečně složité udržování více verzí Internet Exploreru v jedné…

Jednou z novinek, které Microsoft představil na konferenci MIX09, je vedle Internet Exploreru 8 či betaverze Silverlightu 3 také nástroj SuperPreview, který by měl v Expression Web 3 výrazně usnadnit webdesignerům práci s laděním webu a kontrolou správného vykreslení v různých prohlížečích. Prozatím SuperPreview umožňuje velmi jednoduše zobrazit si připravovaný web v různých verzích Internet Exploreru, čímž konečně odpadá zbytečně složité udržování více verzí Internet Exploreru v jedné instalaci MS Windows.

Finální verze nabídne i pohled z Mozilla Firefoxu, Google Chrome a Apple Safari. Náhledy v různých prohlížečích či jejich verzích si bude možné zobrazit vedle sebe, takže velmi snadno by tak mělo být možmé najít i sebemenší odchylky ve vykreslení. S tím pomůže třeba i pravítko. Microsoft Expression Web SuperPreview for Windows Internet Explorer si můžete k vyzkoušení stáhnout z webu Microsoftu. (All about Microsoft)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.