Hlavní navigace

Světlana Zárubová-Witowská se vrací do České televize. Bude moderovat na ČT 24

28. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na Kavčí hory vrací po šesti letech, na přelomu roku se neúspěšně ucházela o pozici moderátorky hlavní zpravodajské relace Události. Poslední léta byla na Primě.

Po šesti letech se do České televize vrací moderátorka Světlana Zárubová-Witowská. Podle zpravodajského serveru Týden.cz bude od poloviny července moderovat zprávy na ČT 24. Webu to potvrdila mluvčí ČT Michaela Fričová. „Světlana Zárubová-Witowská do České televize nastupuje ji příští týden. V druhé polovině července by se měla začít objevovat na obrazovce jako moderátorka zpráv na ČT 24,“ řekla. Už loni Zárubová-Witowská moderovala pořad Sama doma na ČT 1.

K TÉMATU: Světlana Zárubová-Witovská se vrací do ČT, bude moderovat Sama doma

Zárubová-Witowská se už na přelomu roku účastnila výběrového řízení na nové moderátory hlavní zpravodajské relace ČT Události. Po odchodu z ČT v roce 2006 moderovala hlavní zpravodajskou relaci na televizi Prima, odkud odešla přede dvěma lety na mateřskou dovolenou. O Zárubové-Witovské se v minulosti několikrát spekulovalo jako o adeptce na moderování Událostí a krátce také v této relaci zaskakovala za svoje kolegyně.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.