Hlavní navigace

Symantec dokončil akvizici divize identit a ověřování VeriSign

13. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Symantec oznámil dokončení akvizice divize identit a ověřování společnosti VeriSign, která zahrnuje mj. certifikační služby SSL (Secure Sockets Layer) a podepisování kódu. Divize identit a ověřování společnosti VeriSign se v rámci Symantecu stane součástí skupiny Enterprise Security Group, kterou vede Francis deSouza. Symantec si od této akvizice hodně slibuje. Mimo jiné kvůli dobré pověsti značky VeriSign a v závislosti na ní chce ještě letos začít používat nové firemní logo a nová loga…

Symantec oznámil dokončení akvizice divize identit a ověřování společnosti VeriSign, která zahrnuje mj. certifikační služby SSL (Secure Sockets Layer) a podepisování kódu. Divize identit a ověřování společnosti VeriSign se v rámci Symantecu stane součástí skupiny Enterprise Security Group, kterou vede Francis deSouza. Symantec si od této akvizice hodně slibuje. Mimo jiné kvůli dobré pověsti značky VeriSign a v závislosti na ní chce ještě letos začít používat nové firemní logo a nová loga spotřebitelských produktů Norton.

Do nabídky produktů a služeb se akvizice projeví například tak, že certifikační služby SSL společnosti VeriSign budou poskytovány se softwarem Symantec Critical System Protection. Služby VeriSign SSL a ověřovací služby PKI se pak mají stát součástí konzole Symantec Protection Center (SPC) pro správu podnikového zabezpečení. Nástroje VeriSign pro ochranu identity také mají rozšířit možnosti řešení Data Loss Prevention a technologie Data Insight. Bližší informace o akvizici naleznete na http://go.syman­tec.com/verisig­n. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.