Hlavní navigace

T-Mobile: k modemu USB Stick MF626 tři měsíce surfování

Jiří Macich ml.

T-Mobile zareagoval na konkurenci a představil nový balíček pro příležitostné surfování na cestách. Za jednorázový poplatek 999 korun od 1. května zájemcům nabízí modemem USB Stick MF626 s podporou GPRS/EDGE i připojení v rámci 3G sítě. Kromě modemu zákazníci získají tři měsíce surfování bez dalších poplatků. Po uplynutí předplaceného období mohou zákazníci dále využívat datový tarif Twist Internet Lite s cenou 249 korun za měsíc a datovým limitem 500 MB (na měsíc), což není zrovna mnoho.…

T-Mobile zareagoval na konkurenci a představil nový balíček pro příležitostné surfování na cestách. Za jednorázový poplatek 999 korun od 1. května zájemcům nabízí modemem USB Stick MF626 s podporou GPRS/EDGE i připojení v rámci 3G sítě. Kromě modemu zákazníci získají tři měsíce surfování bez dalších poplatků. Po uplynutí předplaceného období mohou zákazníci dále využívat datový tarif Twist Internet Lite s cenou 249 korun za měsíc a datovým limitem 500 MB (na měsíc), což není zrovna mnoho. Přejít lze ale i na další datové tarify z nabídky operátora. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
6. 5. 2010 0:57
num3r0 (neregistrovaný)
Na infolince T-Mobile vam reknou, ze se to da koupit u vybranych IT partneru. Kdyz se zeptate kdo to je, nevedi. Pry tyto informace nemaji k dispozici :-) Takze ano, koupit se to da. Jen nikdo nevi kde. Respektive nikdo nevi kde se da koupit balicek USB modem + 3 mesicni data za 999,- CZK. Vedi jen kde se daji koupit balicky Twist Internet Lite na 12 mesicu a jeste bez modemu (za cca 3.000,- CZK).
2. 5. 2010 21:12
Kryton (neregistrovaný)
Jo, ale to je chyba, co se dá vyřešit. Oproti tomu T-mobile to myslí vážně, ty peníze chce.