Hlavní navigace

T-Mobile nabídne nahé ADSL za 500 Kč

Patrick Zandl

Společnost T-Mobile nabídne zákazníkům ADSL připojení, které je možné aktivovat i na neaktivní telefonní lince a bez nutnosti hlasového paušálu. Ve zvýhodněné akci vyjde linka o rychlosti až 8 Mb/s (dle stavu linky) na 499 Kč s DPH měsíčně při aktivaci do konce roku a uzavření smlouvy na dva roky, s modemem za 1 Kč. Běžná cena bude o 200 Kč vyšší – 699 Kč s DPH. Za linku 16 Mb/s se bude platit 849 Kč s DPH měsíčně. Toto ADSL je bez limitu přenesených dat, FUP.

Společnost T-Mobile nabídne zákazníkům ADSL připojení, které je možné aktivovat i na neaktivní telefonní lince a bez nutnosti hlasového paušálu. Ve zvýhodněné akci vyjde linka o rychlosti až 8 Mb/s (dle stavu linky) na 499 Kč s DPH měsíčně při aktivaci do konce roku a uzavření smlouvy na dva roky, s modemem za 1 Kč. Běžná cena bude o 200 Kč vyšší – 699 Kč s DPH. Za linku 16 Mb/s se bude platit 849 Kč s DPH měsíčně. Toto ADSL je bez limitu přenesených dat, FUP.

Zajímavostí je, že služba je vázána na SIM kartu – není přitom patrné, zda jde skutečně o nutnost přivázání ADSL k nějaké SIM kartě, nebo zda jde jen o renonc v obchodních podmínkách, viz obrázek.

Službu lze aktivovat telefonicky na lince 800–737373 nebo na internetu, nicméně v tomto okamžiku neběží T-Mobile jeho hlavní webové stránky – shop je funkční.

Našli jste v článku chybu?