Hlavní navigace

T-Mobile nabízí neomezená data a SMS za 500 korun

17. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jediný háček je v tom, že zákazníci v Česku mohou na takovou nabídku rovnou zapomenout. T-Mobile totiž tuto měsíční předplacenku za 30 dolarů (538 Kč) prodává exkluzivně prostřednictvím řetězce Wal-Mart jen ve Spojených státech. Předplacenka obsahuje neomezené množství odeslaných SMS, 100 minut volání a neomezená data (po využití datového kreditu ve výši 5 GB ale nemůže uživatel stahovat data prostřednictvím 3G sítě).

Jediný háček je v tom, že zákazníci v Česku mohou na takovou nabídku rovnou zapomenout. T-Mobile totiž tuto měsíční předplacenku za 30 dolarů (538 Kč) prodává exkluzivně prostřednictvím řetězce Wal-Mart jen ve Spojených státech. Předplacenka obsahuje neomezené množství odeslaných SMS, 100 minut volání a neomezená data (po využití datového kreditu ve výši 5 GB ale nemůže uživatel stahovat data prostřednictvím 3G sítě).

Americký T-Mobile už dříve začal nabízet měsíční předplacenku za 30 dolarů, která obsahuje 30 MB na datové přenosy a 1500 minut na volání a SMS. V tomto případě je jedna SMS považována za jednu minutu. Každá odeslaná SMS tak odečte z minutového kreditu jednu minutu.

ebf - partner 1

Tuzemský T-Mobile nabízí Internet v mobilu s FUP 1 GB za 499 Kč měsíčně. U Vodafonu dáte za Internet v mobilu s FUP 600 MB 315 Kč, u O2 je Internet v mobilu s FUP 500 MB k mání za 300 Kč měsíčně.

Zdroj: The New York Times

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).