Hlavní navigace

T-Mobile nabízí neomezená data a SMS za 500 korun

17. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jediný háček je v tom, že zákazníci v Česku mohou na takovou nabídku rovnou zapomenout. T-Mobile totiž tuto měsíční předplacenku za 30 dolarů (538 Kč) prodává exkluzivně prostřednictvím řetězce Wal-Mart jen ve Spojených státech. Předplacenka obsahuje neomezené množství odeslaných SMS, 100 minut volání a neomezená data (po využití datového kreditu ve výši 5 GB ale nemůže uživatel stahovat data prostřednictvím 3G sítě).

Jediný háček je v tom, že zákazníci v Česku mohou na takovou nabídku rovnou zapomenout. T-Mobile totiž tuto měsíční předplacenku za 30 dolarů (538 Kč) prodává exkluzivně prostřednictvím řetězce Wal-Mart jen ve Spojených státech. Předplacenka obsahuje neomezené množství odeslaných SMS, 100 minut volání a neomezená data (po využití datového kreditu ve výši 5 GB ale nemůže uživatel stahovat data prostřednictvím 3G sítě).

Americký T-Mobile už dříve začal nabízet měsíční předplacenku za 30 dolarů, která obsahuje 30 MB na datové přenosy a 1500 minut na volání a SMS. V tomto případě je jedna SMS považována za jednu minutu. Každá odeslaná SMS tak odečte z minutového kreditu jednu minutu.

MM socky3

Tuzemský T-Mobile nabízí Internet v mobilu s FUP 1 GB za 499 Kč měsíčně. U Vodafonu dáte za Internet v mobilu s FUP 600 MB 315 Kč, u O2 je Internet v mobilu s FUP 500 MB k mání za 300 Kč měsíčně.

Zdroj: The New York Times

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.