Hlavní navigace

T-Mobile přichází s ADSL a zvyšuje datové limity u Internet 4G

21. 8. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Mobilní operátor T-Mobile v oblasti datových služeb připravil několik novinek. Tou největší je zkušební provoz přeprodávaného ADSL. S komerčním spuštění poskytování ADSL se počítá ještě do konce roku. S ADSL již dříve oznámil své plány i konkurenční Vodafone. T-Mobile oznámil i rozšíření pokrytí své sítě třetí generace používané v rámci datové služby Internet 4G. Za uplynulé měsíce letošního roku bylo postaveno sto základových stanic a více než dalších sto by mělo být ještě letos spuštěno.…

Mobilní operátor T-Mobile v oblasti datových služeb připravil několik novinek. Tou největší je zkušební provoz přeprodávaného ADSL. S komerčním spuštění poskytování ADSL se počítá ještě do konce roku. S ADSL již dříve oznámil své plány i konkurenční Vodafone.

KL24

T-Mobile oznámil i rozšíření pokrytí své sítě třetí generace používané v rámci datové služby Internet 4G. Za uplynulé měsíce letošního roku bylo postaveno sto základových stanic a více než dalších sto by mělo být ještě letos spuštěno. Zlepšilo se tak pokrytí v Praze, Ostravě, Opavě, Přerově a Hradci Králové a nově byla pokryta další města jako je např. Lysá nad Labem, Kuřim či Litvínov. Služby Internet 4G se týká i navýšení limitů, po jejichž vyčerpání dojde v rámci FUP k umělému snížení přenosové rychlosti.

U nejlevnější varianty Basic se datový limit zvyšuje na 2 GB, u střední varianty Standard na 5 GB a zákazník využívající nejdražší varianty Premium může plnou rychlostí stahovat data až do objemu 10 GB. Novinkou je také roční předplacený balíček bez smlouvy, který celkem vyjde na 5999 korun. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).