Hlavní navigace

T-Mobile spustí příští týden nový web a Twitter účet

Martin Vyleťal

T-Mobile v úterý spustí nový firemní web. K nejvýznamnějším změnám patřípředevším nový design a struktura celého webu včetně e-shopu a samoobslužných stránek Můj T-Mobile. Nasazování nového webu se neobejde bez víkendové odstávky služeb.  Spuštění nového webu bude předcházet nutná odstávka obslužných systémů, k níž dojde tento víkend, orientačně od 22.6., 17,00 do úterý 26.6., kdy bude během dne spuštěn nový web. Samozřejmě se budeme snažit tuto dobu maximálně zkrátit. Zákazníci se ale nemusejí…

T-Mobile v úterý spustí nový firemní web. K nejvýznamnějším změnám patřípředevším nový design a struktura celého webu včetně e-shopu a samoobslužných stránek Můj T-Mobile. Nasazování nového webu se neobejde bez víkendové odstávky služeb. 

Spuštění nového webu bude předcházet nutná odstávka obslužných systémů, k níž dojde tento víkend, orientačně od 22.6., 17,00 do úterý 26.6., kdy bude během dne spuštěn nový web. Samozřejmě se budeme snažit tuto dobu maximálně zkrátit. Zákazníci se ale nemusejí obávat, že po dobu odstávky zůstanou bez podpory – k dispozici budou jak operátoři na bezplatné infolince 4603, tak kolegové na Facebooku, říká Martina Kemrová, tisková mluvčí T-Mobile.

Dodavatelem grafické podoby webu je agentura Symbio, s uživatelskou přívětivostí pomohl Dobrý web, na textech pracovala agentura Cognito. 

Kromě nového webu, dožene příští týden T-Mobile své konkurenty i na sociálních sítích. Spolu s novým webem spouští také dlouho očekávaný účet na Twitteru.

Marcom


Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
22. 6. 2012 1:42

Já myslím, že to za ten risk stojí. Současný "Můj T-Mobile" je na hranici použitelnosti, o moc horší to asi nemůže ani být (časté výpadky).

27. 6. 2012 9:29
tomas (neregistrovaný)

No, myslim, ze pokud se na stranky podivas ted, tak ta odpoved je zrejme jasna. A uplne nekoresponduje s tvym odhadem. Jinak ten prechod na nove stranky je opravdu zoufaly. Akorat si T-mobile postavil z ostudy kopec.