Hlavní navigace

T-Mobile začátkem listopadu spustí nový věrnostní program

Martin Vyleťal

Program výhod s názvem Našim pro radost nahradí Kouzelné úterky. T-Mobile ale zachová úterní SMS do vlastní sítě za polovinu a Internet v mobilu na den zdarma.

Nový věrnostní systém bude spuštěn 1. listopadu. Podobně jako například O2 Extra od konkurenční Telefóniky nabídne Našim pro radost od T-Mobilu u vybraných prodejců procentuelní slevy z celého nákupu, zlevnění konkrétních produktů nebo 1+1 zdarma.

Zpočátku budou moci jak tarifní zákazníci, tak předplacenkáři využívat výhodné nabídky u následujících firem: Sparkys, A3 Sport, Electro World, SCANquilt, Walmark, FAnn parfumerie, Costa Coffee, Litex, Ugova čerstvá šťáva, Tchibo, CK Fischer, CK Adventura, Activáček.cz, Chefparade, Comfor nebo IBTravel.

Se spuštěním nového věrnostního programu dojde k ukončení Kouzelných úterků, které T-Mobile zavedl v březnu 2011. V rámci nich bylo možné získat například k jedné zakoupené vstupence do kina druhou zdarma. Poslední možnost využít výhod v rámci Kouzelných úterků je právě dnes.

Firma se ale rozhodla, že zachová dvě z nejoblíbenějších výhod, a to Internet v mobilu na den zdarma a SMS do vlastní sítě za polovinu.

Content 2017 - tip Footshop

Zdroj: tisková zpráva

Více na: http://www.mobilmania.cz/bles­kovky/nasim-pro-radost-t-mobile-spousti-novy-vernostni-program/sc-4-a-1325196/default.aspx#utm_me­dium=selfpromo&utm_source=mo­bilmania&utm_campaign=copy­link

Našli jste v článku chybu?
29. 10. 2013 20:17
Lovec slev (neregistrovaný)

To byla aspoň výhoda, která se vyplatila, ušetřit 170 Kč. Občas UGO, tam jsem chodil normálně, takže 1+1 proč ne. Nicméně zbytek byl o ničem a O2 bylo daleko lepší dokonce tak, že se vyplatilo si koupit jejich předplacenku jen kvůli výhodám, při prvním nákupu loni cena předplacenky zpět a dalších 150 do plusu. Nejhorší je Vodafone, ti cosi prezentovali, ale v praxi se do toho nešlo ani registrovat a když to po týdnu šlo, tak tam byly asi 2 nabídky :-D Mimochodem, úplně by mi stačilo, kdyby operá…