Hlavní navigace

T-Mobile zpřehlednil aplikaci pro svou mobilní televizi

12. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V aplikaci Mobilní TV se například objevily i doposud nevyužívané položky. V kategorii Stanice si mohou uživatelé nově seřadit programy podle svých preferencí.

Telekomunikační operátor T-Mobile v uplynulých dnech výrazně přepracoval podobu své aplikace pro Mobilní TV. Výraznou proměnou prošlo řazení stanic. Uživatel nepoužívá horizontální orientaci, ale nově je tato funkce položena do vertikální podoby. V aplikaci se začaly objevovat i komerční nabídky mobilního operátora, aktuálně jde o vánoční bonusy, například kapr k telefonu jako dárek, mobilní televize do konce roku zdarma a další. Přepracování aplikace rozhodně Mobilní TV prospělo.

KL24

ČTĚTE TAKÉ: T-Mobile dá zákazníkům Mobilní TV zdarma, do konce ledna nebude účtovat data

V aplikaci Mobilní TV se například objevily i doposud nevyužívané položky. V kategorii Stanice si mohou uživatelé nově seřadit programy podle svých preferencí. Stačí, když v položce „Všechny stanice“ přepnou tuto možnost na „Upravit seznam“. V současné době je v nabídce služby k dispozici 34 programů ve standardním rozlišení, HD kvalitu zatím T-Mobile na této platformě nenabízí. Pořady je možné si také nahrávat. Uložené pořady najdou uživatelé v položce „Nahrávky“, pořady k nahrávání pak v „Nahrávacích plánech“.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).