Hlavní navigace

TA3 bude vysílat ze staré frekvence na satelitu do 28. července

24. 7. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
24. 7. 2009

Slovenský zpravodajský kanál TA3 bude vysílat na své původní frekvenci ze satelitu do 28. července, tedy do příštího úterý. Server DigiZone.cz o tom informovala mluvčí stanice Zuzana Váchová. Po tomto datu bude už možné TA 3 naladit pouze na parametrech: 11798/H, SR 27500, FEC 3/4. Program bude šířen nadále volně – nekódovaně, tzn., že pro jeho příjem není nutná abonentská karta.

K TÉMATU: Start TV Doma si vyžádá změny v satelitní platformě Skylink

Nová frekvence je z pohledu příjmu signálu kvalitnější a zlepšuje dostupnost signálu, uvedla Váchová. Diváci se měli možnost o změně frekvence dozvědět buďto z vysílání nebo např. webových stránek www.ta3.com. Změna frekvence se týká pouze těch, kteří přijímají tuto stanici prostřednictvím satelitní platformy Skylink, nikoliv tedy zákazníků kabelových a IPTV společností. Na uvolněné frekvenci se pravděpodobně již koncem příštího měsíce objeví chystaný kanál Doma.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).