Hlavní navigace

Tajemné video slibuje příchod nového Eurosportu

12. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – „Zatím jsme nedostali z ústředí pokyn tuto informaci zveřejnit,“ uvedl stručně pro redakci serveru DigiZone.cz Petr Nejedlý z české redakce sportovní televize.

Panevropský tematický kanál Eurosport už minimálně několik dní vysílá tajemné patnáctisekundové video, které avizuje příchod jeho nové verze. Spot začínající nápisem „The New Eurosport“ obsahuje pouze textová sdělení a je podkreslený zvukem motoristického sportu. Krátký shot pak končí datem „13.11.2015“. Dnes je 12. listopadu, chystaná novinka by tedy měla být odhalena divákům již zítra. Odborná veřejnost by se o ní ale měla dozvědět ještě o pár hodin dříve. O co půjde, nechtějí zatím zástupci stanice prozradit.

ČTĚTE TAKÉ: Česká televize jedná s Eurosportem o olympiádách, výsledek je ale nejistý

MM_SS3

Zatím jsme nedostali z ústředí pokyn tuto informaci zveřejnit, uvedl stručně pro redakci serveru DigiZone.cz Petr Nejedlý z české redakce Eurosportu s tím, že tajemství skrývající nový promo spot by mělo být odhaleno během dnešního dne. Připomeňme, že Eurosport významně posílil svou pozici, když jeho minoritu převzala společnost Discovery, která provozuje pod touto hlavičkou řadu dokumentárních programů. Panevropský sportovní kanál drží nově také práva pro následující olympijský hry, o nichž už jedná například nejen Česká televize, ale také německé ARD a ZDF.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.