Hlavní navigace

Také UPC chce zařadit TV Barrandov ve vysokém rozlišení

7. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Digitální kabelová televize DVB-C Autor: 115393
7. 1. 2009

I společnost UPC Česká republika, která nabídne novou televizi Barrandovdigitální i analogové kabelové síti a na satelitu, má zájem zařadit tento kanál ve vysokém rozlišení. Dnes to oznámil generální ředitel kabelového a satelitního operátora Václav Bartoň. UPC by se tak stalo prvním DVB-C operátorem a druhou firmou vůbec, která po společnosti Mattes AD, provozovatel IPTV služby 802.tv, tuto televizi ve formátu HDTV nabídne. TV Barrandov v digitální kabelové síti UPC také zprovoznila elektronického programové průvodce (EPG), ten je však dostupný zatím jen na 11. ledna.

MMF24

K TÉMATU: TV Barrandov bude vysílat i v HD verzi, ale pouze přes IPTV od Mattesu

TV Barrandov se stane součástí nejnižších programových nabídek, což znamená, že bude bez výjimky dostupná všem zákazníkům jakékoliv televizní služby UPC. Naprostá většina z nich bude moci sledovat TV Barrandov od okamžiku zahájení vysílání. Zbývajícím několika procentům zákazníků na menších kabelových sítích bude zpřístupněna postupně, během několika následujících hodin a dní. Ceny za žádnou z televizních služeb UPC se nezmění.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).