Hlavní navigace

Česko Slovensko má talent bude Prima vysílat v neděli a v pondělí

17. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
17. 8. 2010

Nejen v neděli večer proti konkurenční Talentmanii, ale také v pondělí bude Prima společně se slovenskou televizí Joj vysílat svoji talentovou show Česko Slovensko má talent. Vyplývá to z programových plánů televize Joj na září, které zveřejnil server Mediálne.sk. Podle nich se talentová show objeví ve vysílání vždy v neděli od 20:15 hod. a v pondělí od 21:15 hod.

K TÉMATU: Prima od pátku nastálo vysílá svoje logo s nápisem „má talent“

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

Po oba dny bude mít show stopáž 60 minut. Zatímco v neděli půjde Talent přímo proti podobné soutěži Talentmania na Nově a slovenské Markíze, v pondělí mu budou konkurovat jiné typy pořadů. Na Nově to bude film, na ČT 1 cestopisný pořad Na cestě a Reportéři ČT, na slovenské Markíze seriál Partička. Joj slibovala i další formát od společnosti FremantleMedia (majitel licence pro soutěž Talent, pozn. red.), seznamovací show Farmář hledá ženu. Ta v zářijovém programu nefiguruje, konstatuje Mediálne.sk.

Farmáře připravuje také televize Prima. V létě odvysílala první seznamovací díl, další chystá do vysílání až v příštím roce. Prima s Jojkou se zavázaly FremantleMedia, že od ní odeberou až čtyři samostatné formáty ročně za to, že od mí získaly licenci na soutěž Česko Slovensko má talent.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).