Hlavní navigace

Talent nakonec vyhráli Dae Men. Tip sázkové kanceláře Chance nevyšel

29. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
29. 11. 2010

Tip tuzemské sázkové kanceláře Chance na vítězství kouzelníka a baviče Richarda Nedvěda v soutěži Česko Slovensko má talent televizí Prima a JOJ nebyl správný. Ten sice včera vzbudil u diváků v Brně velký ohlas, když zapojil do svého vystoupení i moderátora a porotce Jana Krause, ale prvenství si nakonec odnáší akrobaté Dae Men. Ti se tak mohou těšit na sto tisíc eur a angažmá v americkém Las Vegas.

K TÉMATU: Česko Slovensko má talent vyhraje Richard Nedvěd, tvrdí sázková kancelář

Na brněnské výstaviště se sjelo všech čtrnáct finalistů, upozornila PR manažerka Primy Anna Bezděkovská. Ve finále se tak nakonec utkali například akrobaté Chebejet, tancující kouzelník Radek Bakalář, raperská bratrská dvojice NH6, Křečkovi muži, sestry Winklerovy, tanečníci The Pastels, zpěvačka Veronika Stýblová, hudební uskupení Mako!Mako, zpěvačka Dominika Hašková, saxofista Patrik Žiga, taneční skupina Mighty Shake a operní zpěvák Marián Zázrivý.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).