Hlavní navigace

Česko Slovensko má talent vyhraje Richard Nedvěd, tvrdí sázková kancelář

26. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 11. 2010

Sázkové kurzy na vítěze soutěže Česko Slovensko má talent, kterou vysílá televize Prima a slovenská televize Joj, a finalisty konkurenčního projektu Talentmania na Nově a slovenské Markíze, vypsala sázková kancelář Chance. Podle našich bookmakerů první ze zmiňovaných soutěží vyhraje český soutěžící Richard Nedvěd, kouzelník a bavič. Největší šanci na postup do Superfinále Talentmanie má Čech Petr Špatina, který hraje na skleněnou harfu, sdělila mediální zástupkyně kanceláře Ivana Jelínková.

K TÉMATU: Talentmania poprvé vyhrála nad Primou i u diváků od 15 do 54 let

Finále soutěže Česko Slovensko má talent proběhne již tuto neděli 28. listopadu na Primě a Jojce. Nejnižší kurz 3,50, a tedy nejvyšší šance stát se vítězem, dáváme Richardu Nedvědovi, který vystupuje v netradiční kategorii trapnomagie, kterou si sám vymyslel, říká mluvčí sázkové kanceláře Chance Markéta Světlíková. Dalšími favority podle bookmakerů této firmy jsou hudební skupina Mako!Mako! a taneční seskupení The Pastels. Nejmenší šanci na úspěch, a tedy nejvyšší kurz, dala sázková kancelář saxofonistovi Patriku Žigovi.

TIP: Výsledky sledovanosti jednotlivých dílů talentových soutěží na Nově a Primě

BRAND

U Talentmanie vypsala kancelář kurzy na vítěze posledního samostatného finálového kola (superfinále této soutěže proběhne o týden později než u Talentu), tedy posledního postupujícího do Superfinále. Jasným favoritem je Petr Špatina s kurzem 2,00 se svou hrou na skleněnou harfu, říká Markéta Světlíková. V závěsu za ním tipuje kancelář zpěvačku Vanesu Kokyovou a akrobatickému uskupení Duo Ogor už dává šance na umístění na první příčce o poznání nižší.

Nejnižší pravděpodobnost zvítězit má podle sázkové kanceláře zpěvák Jan Drzewiecki a taneční seskupení Rytmus, dodala Ivana Jelínková.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).