Hlavní navigace

Technický ředitel České televize Ivo Ferkl odchází do důchodu

27. 10. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na pravidelném zasedání Rady České televize informoval o Ferklově odchodu generální ředitel Petr Dvořák.

Generální ředitel České televize Petr Dvořák informoval Radu České televize, že ze své pozice odchází do důchodu technický ředitel Ivo Ferkl. Rozhodl jsem tedy o organizační změně, kdy divize Techniky bude sloučena s divizí Provozu. Tuto nově zřízenou divizi, do které budou zařazeny útvary Technika, Správa budov, Informační technologie a Archiv, bude do budoucna řídit provozní a technický ředitel Milan Cimirot, uvedl při této příležitosti Dvořák. 

Zároveň bude zřízena samostatná divize Financí, která bude obsahovat útvary Financí, Controllingu, Veřejných zakázek a Poplatků. Do pozice finančního ředitele České televize pak bude jmenován současný finanční manažer David Břinčil. Jak Dvořák dodal, celá organizační změna nabude platnosti k letošnímu listopadu a celkový počet ředitelů na prvním stupni tak zůstává nezměněn. 

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).