Hlavní navigace

Telefónica bude mít nového viceprezidenta pro finance

3. 4. 2008
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Společnost Telefónica O2 Czech Republic od 1. května opouští Ramon Ros, dosavadní viceprezident pro finance. Ten totiž míří na post výkonného ředitele pro finance společnosti O2 ve Velké Británii. U českého dominantního telekomunikačního operátora jej ve funkci nahradí Jesús Perez de Uriguen, dnešní výkonný ředitel pro finance (CFO) v Telefónica Centroamerica. Jesús má velké zkušenosti zejména z oblasti financí, ale také z celé oblasti telekomunikací. Velice rád ho vítám v našem týmu a těším se…

Společnost Telefónica O2 Czech Republic od 1. května opouští Ramon Ros, dosavadní viceprezident pro finance. Ten totiž míří na post výkonného ředitele pro finance společnosti O2 ve Velké Británii. U českého dominantního telekomunikačního operátora jej ve funkci nahradí Jesús Perez de Uriguen, dnešní výkonný ředitel pro finance (CFO) v Telefónica Centroamerica. Jesús má velké zkušenosti zejména z oblasti financí, ale také z celé oblasti telekomunikací. Velice rád ho vítám v našem týmu a těším se na naši spolupráci, uvedl Salvador Anglada, generální ředitel Telefóniky. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.