Hlavní navigace

Telefonica O2 od středy nabídne Internet z mobilu za paušál

Karel Wolf

Již od této středy začne společnost Telefonica O2 nabízet přístup na Internet z mobilního telefonu za paušální poplatek bez dalších plateb za objem stažených dat. Společnost připravila celkem dva cenové tarify, které se budou lišit základním objemovým limitem dat, po němž bude následovat FUP. První tarif vyjde na 150 korun měsíčně a uživatel bude moci v jeho rámci stáhnout 150 MB dat. Druhý tarif, Internet v Mobilu Plus, vyjde na 390 korun a jeho základní měsíční limit činí 500 MB. Po…

Již od této středy začne společnost Telefonica O2 nabízet přístup na Internet z mobilního telefonu za paušální poplatek bez dalších plateb za objem stažených dat.

Společnost připravila celkem dva cenové tarify, které se budou lišit základním objemovým limitem dat, po němž bude následovat FUP. První tarif vyjde na 150 korun měsíčně a uživatel bude moci v jeho rámci stáhnout 150 MB dat. Druhý tarif, Internet v Mobilu Plus, vyjde na 390 korun a jeho základní měsíční limit činí 500 MB. Po překročení datových klesne rychlost na 16 kbit/s.

V rámci pilotního provozu O2 pro službu doporučila celkem 15 typů mobilních telefonů, ta přitom podporuje HSDPA, UMTS i GPRS/EDGE. Samotnou službu lze využívat s libovolným paušálním hlasovým tarifem i s předplacenou kartou. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
15. 7. 2008 10:10
čtk (neregistrovaný)
Krátká citace ze zprávy ČTK: Několik dnů po spuštění této služby byla Telefónica O2 nucena pozastavit nové aktivace, a to z důvodu chybné marketingové kalkulace, která zapříčinila neúměrný nárůst zatížení sítě obrovským počtem zájemců. Společnost momentálně pracuje na úpravě detekčního SW, který zamezí využití služby pro jiný účel než byla určena, tedy pouze pro prohlížeče v mobilních telefonech. Prostě Telecom každým coulem...
8. 7. 2008 16:53
K (neregistrovaný)
no teď koukám na tiskovou zprávu tak asi je to opravdu aby jsi se nebál zapnout si internet přes mobil (protože by jsi se pak u standartních tarifů nedoplatil) takhle prostě zaplatíš 150 a máš klid nemusíš mít strach že, budeš platit nějáký tisíce(známýmu se to stalo a nadšený z toho taky nebyl prohodila se mu wifi s mobilním připojením a nevšiml si toho odkliknul jel dál a pak se na vyúčtování divil).