Hlavní navigace

Telefónica O2 představila nové mobilní datové tarify

Jiří Macich ml.

Telefónica O2 představila nové datové tarify, které kombinují mobilní internetové připojení prostřednictvím hned několika technologií podle aktuální potřeby či dostupnosti. Základem nabídky je universální modem AnyDATA ADU-630WH, který podporuje připojení přes CDMA, GPRS, EDGE i UMTS. V rámci inovovaných tarifů z rodiny Internet Mobil se tedy zákazníci mohou připojit přes CDMA, GPRS a v zahraničí třeba UMTS podle aktuální dostupnosti. Internet Mobil 512 Plus s maximální rychlostí 512 kbit/s…

Telefónica O2 představila nové datové tarify, které kombinují mobilní internetové připojení prostřednictvím hned několika technologií podle aktuální potřeby či dostupnosti. Základem nabídky je universální modem AnyDATA ADU-630WH, který podporuje připojení přes CDMA, GPRS, EDGE i UMTS. V rámci inovovaných tarifů z rodiny Internet Mobil se tedy zákazníci mohou připojit přes CDMA, GPRS a v zahraničí třeba UMTS podle aktuální dostupnosti. Internet Mobil 512 Plus s maximální rychlostí 512 kbit/s vyjde na 699 korun měsíčně a Internet Mobil 1024 Plus s až 1024 kbit/s na 899 korun za měsíc.

Chceme se více zaměřit na zákazníky, využívající mobilní internetové připojení. Rozhodli jsme se proto, že jim připravíme jednodušší a výhodnější nabídku. Chceme, aby se v nových tarifech lépe orientovali a každý si tak mohl lehce najít ten, který je vhodný právě pro něj. Nové tarify jsou technologicky nezávislé, což zajišťuje, že od nynějška zákazník nemusí vybírat z nabídky podle pokrytí určitou technologií a získá maximální dostupnost datového připojení po celém území ČR v rámci svého zvoleného tarifu, uvedl Simon Burckhardt, výkonný ředitel marketingu pro rezidenční segment ve společnosti Telefónica O2 Czech Republic. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
2. 10. 2007 8:54
Tomas (neregistrovaný)
Da sa to, treba byt len vytrvaly a dotieravy, ja som na vybavenie potreboval v Olomouci asi 2 tyzdne. V prvej predajni mi povedali, ze to nejde, v druhej ani nevedeli o com hovorim, v tretej som nasiel schopnejsieho predavaca, ktory ked si to pozistoval, co mu trvalo asi 4dni - zavolal mi, ze si mam prist zriadit Individual a je to... a funguje to... 512plus
6. 9. 2007 22:08
Raduz (neregistrovaný)
A funguje Vám to někomu v praxi? Určitě se u tarifu Individual počítá Internet Mobil 512 Plus do minimálního plnění? Infolinka se mě pořád snažila přesvědčit do koupě nového Combo modemu. Já mám ale funkčn CDMA modem a SIM bych si dal do mobilu a připojoval se podle signálu jednou z technologií.