Hlavní navigace

Telefónica O2 představila vánoční nabídku

9. 10. 2007
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Společnost Telefónica O2 Czech Republic představila na dnešní tiskové konferenci zvýhodnění, která připravila v rámci vánoční kampaně pro nové i stávající zákazníky. Ti, kteří si v období mezi 15. říjnem a 31. prosincem aktivují některý z vybraných mobilních hlasových tarifů, získají možnost volání a zasílání SMS zpráv na jedno vybrané telefonní číslo v síti O2 nebo v pevné síti zdarma, po celou dobu trvání smlouvy. Bonusový volný kredit na volání a odesílání textových zpráv je ale možné…

Společnost Telefónica O2 Czech Republic představila na dnešní tiskové konferenci zvýhodnění, která připravila v rámci vánoční kampaně pro nové i stávající zákazníky. Ti, kteří si v období mezi 15. říjnem a 31. prosincem aktivují některý z vybraných mobilních hlasových tarifů, získají možnost volání a zasílání SMS zpráv na jedno vybrané telefonní číslo v síti O2 nebo v pevné síti zdarma, po celou dobu trvání smlouvy. Bonusový volný kredit na volání a odesílání textových zpráv je ale možné uplatnit až po vyčerpání volných minut, které má zákazník u tarifu standardně k dispozici. Nabídka bezplatného volání na vybrané telefonní číslo v pevné síti a síti O2 platí i pro stávající zákazníky, kteří si prodlouží smlouvu na 2 roky. Takový zákazník ale bude moci využívat zvýhodnění pouze 3 resp. 6 měsíců v závislosti na tarifu.

Pro firemní zákazníky je připravena nabídka 50 procent volných minut navíc u vybraných tarifů. Noví zákazníci mají toto zvýhodnění k dispozici po celou dobu trvání smlouvy, stávající, při prodloužení smlouvy na 2 roky, pak po dobu 3 resp. 6 měsíců, opět v závislosti na tarifu.

Už od 4. října je v prodeji O2 karta se speciálním tarifem O2 TXT, při jehož prvním dobití částkou minimálně 300 Kč, získá zákazník 100 procent kreditu navíc. Od 15. října mohou noví zákazníci předplacených karet s tarify O2 Mix nebo O2 Fajn využít také nabídky bezplatného volání na jedno vybrané číslo ze sítě O2 či pevné sítě. Pro aktivaci tohoto zvýhodnění je nutné dobít kredit ve výši minimálně 300 Kč a zaslat SMS zprávu na číslo operátora. Poté může zákazník 4 týdny volat na vybrané číslo zdarma, přičemž si zvýhodnění může dobitím kreditu ve výši 300 Kč opět prodloužit. Tento postup lze však uskutečnit maximálně čtyřikrát.

MM socky3

Vánoční nabídka se týká také datových služeb, konkrétně balíčků O2 Duo, O2 Trio, O2 Duo Mobil a služeb O2TV a O2 ADSL. U balíčků si mohou noví i stávající zákazníci při aktivaci alespoň jedné nové služby vybrat ze tří dárků – fotoaparát, kapesní hudební přehrávač, multifunkční tiskárna. U balíčku O2 Duo Mobil je pro získání dárku nutné navýšit kredit na mobilní volání o 199 korun s DPH na 24 měsíců.

Pro zákazníky, kteří si aktivují službu O2 ADSL v odbobí od 15. října do 31. prosince, je připraven low-endový mobilní telefon za 1 Kč. Pokud nebude mít zákazník o telefon zájem, bude mu první měsíční paušál účtován ve výši 1 Kč. U služby O2TV získají noví zákazníci slevu na první čtyři měsíční paušály ve výši 50 procent. (Tisková zpráva)

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.