Hlavní navigace

Telefónica začala firmám nabízet službu O2 Clean Internet

Jiří Macich ml.

Telefónica O2 začala firemním zákazníkům nabízet novou službu O2 Clean Internet, kterou prezentuje jako řešení pro snížení rizika průniku malwaru do lokální sítě. Služba běží v datovém centru operátora na bázi Kaspersky Antivirus Engine. Nabízíme profesionální řešení, které přitom může zákazník získat za velmi přijatelnou cenu. Ta se pohybuje v závislosti na typu připojení od 150 do 1000 korun měsíčně. Například v případě rozšířeného připojení prostřednictvím ADSL jde o 150, resp. 200 korun u…

Telefónica O2 začala firemním zákazníkům nabízet novou službu O2 Clean Internet, kterou prezentuje jako řešení pro snížení rizika průniku malwaru do lokální sítě. Služba běží v datovém centru operátora na bázi Kaspersky Antivirus Engine. Nabízíme profesionální řešení, které přitom může zákazník získat za velmi přijatelnou cenu. Ta se pohybuje v závislosti na typu připojení od 150 do 1000 korun měsíčně. Například v případě rozšířeného připojení prostřednictvím ADSL jde o 150, resp. 200 korun u rychlejší varianty připojení, vysvětluje Oscar Gómez, ředitel pro produktový management společnosti Telefónica O2.

Součástí služby je antivirový a antispywarový filtr doplněný o filtr obsahu umožňující zakázat z firemní sítě přístup k vybraným webům. O2 Clean Internet automaticky generuje reporty o své činnosti a jeho správu je možné provádět přes webové administrační rozhraní. Kromě měsíčního poplatku zájemci o službu zaplatí ještě aktivační poplatek ve výši 500 korun na každou přípojku, na které se rozhodnou službu aktivovat. Počet uživatelských stanic za touto přípojkou cenu nijak nezvyšuje. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
28. 4. 2010 23:33
:-) (neregistrovaný)
Zaplatíte 10 000Kč měsíčně a Vaše připojení bude tak CLEAN, že jediné, na co se můžete dívat jsou reklamní weby O2! :-DDD -- Já bych spíš uvítal službu O2 Freedom Internet (nebo O2 Full Internet), t.j. služba, kde by se neuplatňoval ten blbý black list Internet Watch Foundation!! Ale skutečně se zákazníkům zobrazovaly VŠECHNY stránky a každý by si mohl rozhodnout sám, co je pro něj nebezpečné a co nechce nebo naopak chce vidět :-)
28. 4. 2010 23:42
:-) (neregistrovaný)
Telefónica O2 dnes ohlásila novou službu - je to O2 Platba! Nabídne ji všem firemním zákazníkům, ale i živnostníkům a domácnostem. Služba nabízí bezdůvodnou platbu O2 jenom tak pro každého, kdo prostě rád platí nebo si jen nevšimne, že mu byla automaticky aktivována! "Vycházíme zákazníkům vstříc, protože si tuto službu žádali již delší dobu a vidíme v ní budoucnost jakou se chceme nadále ubírat - zvláště na tak specifickém trhu jako je Česká republika." Komentuje vznik nové služby Dar…