Hlavní navigace

Telekom Austria Czech Republic má nového generálního ředitele

Karel Wolf

Společnost Telekom Austria Czech Republic získala nového generálního ředitele a předsedu představenstva. Tím se stal Franz Bader (51), který na pozici přestoupil ze své dosavadní funkce CMO (Chief Marketing Officer) a místopředsedy představenstva. Ve své funkci nahradí Clemense Wohlmutha, který pozici zastával od března 2006. Bader má za sebou 25 let praxe z oblasti IT a telekomunikací a do společnosti TACR nastoupil na začátku tohoto roku. Na své předcházející pozici zastával funkci…

Společnost Telekom Austria Czech Republic získala nového generálního ředitele a předsedu představenstva. Tím se stal Franz Bader (51), který na pozici přestoupil ze své dosavadní funkce CMO (Chief Marketing Officer) a místopředsedy představenstva. Ve své funkci nahradí Clemense Wohlmutha, který pozici zastával od března 2006. Bader má za sebou 25 let praxe z oblasti IT a telekomunikací a do společnosti TACR nastoupil na začátku tohoto roku. Na své předcházející pozici zastával funkci viceprezidenta pro střední a východní Evropu ve společnosti Transaction Network Services. Společnost Telekom Austria Czech Republic patří k nejvýznamnějším a nejdynamičtěji se rozvíjejícím telekomunikačním operátorům na českém trhu. Mým cílem je proto pokračovat v nastoleném trendu rozvoje společnosti, a to poskytovat široké portfolio kvalitních služeb domácnostem i korporátním zákazníkům, tvrdí Franz Bader. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
1. 10. 2008 20:32
Jestli Vaše "sámoška naproti" je jedním z hlavních telco poskytovatelů na českém trhu, rádi o tom napíšeme :-)
2. 10. 2008 10:18
Petr (neregistrovaný)
Promin, ale mne to prijde jako docela dulezita informace. Novej generalni reditel muze dost zasadne zmenit smerovani a fungovani spolecnosti a VOLNY je pomerne znamym hracem na ceskem internetu.