Hlavní navigace

Televize Barrandov odhalila podzimní taháky

25. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
25. 8. 2009

Digitální plnoformátová televize TV Barrandov dnes představila své programové schéma pro podzimní měsíce. Zachovány budou pořady, které si u diváků našly svou oblibu a přibude řadu nových. Ze stálic půjde např. o Talkshow Jana Saudka, Politickou střelnici Zuzany Bubílkové a cyklus České milování. Proměnou projde publicistická relace 90 minut, která bude zkrácena na 60 minut a získá tak zároveň nový název Šedesátka.

BRAND

Tento pořad bude moderovat mj. Kateřina Kristelová a Kateřina Hrachovcová. 31. srpna se chystá nasazení seriálu Odsouzené. Půjde o třicetidílnou sérii v koprodukci s TV JOJ a mezinárodním obsazením. V hlavních rolích se objeví Pavel Kříž, Hana Vágnerová a Hana Gregorová. Seriál se bude vysílat v pondělí a středu od 20:05. Na obrazovce se např. objeví také filmy Vicky Cristina Barcelona, Rambo: Do pekla a zpět nebo Moje borůvkové noci. Barrandov zároveň potvrdil jako programového ředitele Petra Sládečka.

S podzimním schématem na TV Barrandov vás podrobně seznámíme zítra.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).