Hlavní navigace

TV Barrandov změní logo, je příliš dlouhé. Železný uvažuje, že ponechá jen hvězdičku

Vladimír Železný naznačil, že se v některém z příštích Volejte chce věnovat i fenoménu Ultra HD. „Je to další velká revoluce, která nás čeká,“ řekl.
Lukáš Polák 11. 1. 2014
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Změnu loga připravuje do budoucna vedení plnoformátové televize Barrandov. V dnešním vydání pořadu Volejte Železnému to řekl její generální ředitel Vladimír Železný. Odpověděl tak na dotaz jednoho z diváků, kterému logo přišlo v obraze příliš rušivé a dlouhé. Identifikátor ve vysílání tvoří nejen celý název televize, tedy „tv barrandov“, ale navíc i hvězda, která symbolizuje otevřenost směrem k divákům. Stanice změnila své on-air logo loni v září. Jeho původní podobu tvořila nejprve hvězda, a poté označení „barrandov“.

K TÉMATU: Vladimír Železný na Barrandově: Už nechceme být retro televizí, možná změníme název

Logo vám běží do hlavy a občas se trefí i do oka. Je nepřiměřeně dlouhé a vychází z nepřiměřeně dlouhého názvu. Tady u nás je to velká diskuse, ale slibuji vám, že logo se určitě bude měnit, uvedl Železný, který v minulosti naznačil, že by stanice mohla změnit i svůj název. Dnes však uvedl, že si v tomto kroku není úplně jistý. Bude to velká diskuse. Tato stanice ale musí mít jiné, určitě versatilnější a mnohem pohodlnější logo. Možná by tam úplně stačila hvězdička, konstatoval generální ředitel TV Barrandov.

ČTĚTE TAKÉ: Železný ke zprávám Barrandova: Nabídneme smíšené dvojice, ne registrované partnery

WT100 SEO

Vladimír Železný také ve svém kontaktním pořadu s diváky naznačil, že jeden z nejúspěšnějších formátů TV Barrandov v současnosti, talk show Sejdeme se na Cibulce, čeká přesun do atraktivnějšího času. Aktuálně ho stanice vysílá v sobotu až po 22. hodině. Pan Cibulka je svrchovaný profesionál, jeho pořad je mimořádně úspěšný a od 1. března ho přesouváme na pondělí někdy okolo půl desáté, sdělil Železný. Žánrově tak naváže na premiérová vydání zábavné soutěže Kurňa, co to je?, která vychází z někdejšího Kufru na České televizi a Barrandov ji vysílá v pondělí od 20:15.

Televize se tak pokusí udržet pozornost diváků, kteří se chtějí o pondělním večeru bavit a nevyhovuje jim seriálová nabídka České televize, Novy a Primy. Nyní Barrandov v pondělí od 21:30 vysílá vlastní seriál Ona a on, v němž hraje přítelkyně majitele televize Jaromíra Soukupa, herečka Kateřina Brožová. Sejdeme se na Cilbulce ale zůstane i v pravidelném sobotním čase od 22:00, jen nepůjde o premiérové díly, ale reprízy pondělních vydání. Na obrazovce má zůstat také erotický magazín Intim Night, který by se měl divákům představit v inovované podobě. Šéf Barrandova diváky vyzval, že by se mohli zamyslet na jeho lepším, českým názvem.