Hlavní navigace

Televize Harmonie má nový vizuál, do jejího týmu nastoupila Eva Decastelo

12. 5. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Máme uzavřenou smlouvu o poskytnutí práv na mnoho zajímavých filmů s hvězdami, jako jsou Johny Depp, Sophia Loren nebo Jackie Chan,“ slibuje ředitel stanice Roman Anton.

Kompletně nový vizuál si v tichosti nadělila od konce dubna tematická televize Harmonie, která je dostupná v nabídkách vybraných kabelových operátorů a také jako volně šířený program prostřednictvím pražské a středočeské Regionální sítě 4 společnosti Prague Digital TV. Provozovatel programu na tuto skutečnost upozornil prostřednictvím svých webových stránek. Grafická identita je jedním ze základních markantů každé televizní stanice a my jsme tuto proměnu plánovali v rámci širších změn, které na Harmonii TV připravujeme, uvedl při této příležitosti šéf stanice Roman Anton.

K TÉMATU: V Praze a středních Čechách odstartovala Harmonie TV, obsadila Regionální síť 4

O uplynulém víkendu, konkrétně v sobotu 10. května, se ve vysílání objevila Eva Decastelo, a to v roli moderátorky pořadu Showlife, který je lifestylovým magazínem slibujícím i do budoucna reportáže, jež by měly diváky tohoto pořadu zaujmout. Novými tvářemi Harmonie se stali dále Bořek Slezáček a bývalá pornoherečka Pavla Nováková alias Paula Wild. Ta bude mít na této stanici erotický pořad Erotikon. Magazín tohoto typu pod názvem Intim už před delší dobou zavedla plnoformátová TV Barrandov. Provádí jím Heidi Janků.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Televize Harmonie pro diváky starší 35 let bude vysílat v Praze pozemní cestou

Ve vysílání stanice by se měly objevit také filmy. Máme uzavřenou smlouvu o poskytnutí práv na mnoho zajímavých filmů s hvězdami, jako jsou Johny Depp, Sophia Loren, Jackie Chan, Gérard Depardieu, Whoopy Goldberg a mnoho dalších, konstatoval ředitel televize Roman Anton a dodal, že v programovém schématu se objeví prozatím blíže nespecifikovaný pořad, který bude přenášen živě. Filmy se objevily nedávno také na konkurenční stanici Regina. Jde o studentské snímky, které televize získala díky spolupráci s Filmovou školou v Písku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.