Hlavní navigace

Televize Joj pracuje na svém třetím programu. Registrovala si Joj Klub

18. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 5. 2011

UVNITŘ SCREENSHOT Třetí program by mohla v dohledné době spustit slovenská komerční televize Joj. Jak upozornil server Mediálne.sk, firma Mac TV, která je držitelem vysílací licence Joj i jejího druhého programu Joj Plus, si u slovenského patentového úřadu nechala registrovat název Joj Klub. Zároveň získala internetové domény www.jojklub.sk a www.jojklub.eu, na které umístila logo svého hlavního programu a text: Tato doména byla registrována televizí Joj, už brzy se na ní objeví zajímavý obsah.

K TÉMATU: Joj Plus chce být jako Prima Cool, ale jen s třetinovým rozpočtem

Generální ředitel televize Joj František Borovský v nedávném rozhovoru pro slovenský deník Sme prohlásil, že všechny tři velké televizní skupiny na Slovensku, tedy veřejnoprávní Slovenská televize a komerční televize Markíza a Joj, zprovozní v následujících letech další tematické kanály. Joj zatím registraci názvu Joj Klub a internetových domén s tímto názvem oficiálně nekomentovala.

ČTĚTE TAKÉ: South Park bude mít slovenskou napodobeninu. Pištu Lakatoše

Cloud23

Druhý program televize Joj, filmový kanál Joj Plus, vznikl na podzim 2008 a poměrně brzy si získal stabilní tříprocentní podíl na dospělém publiku. O rok později založila konkurenční Markíza ženský kanál TV Doma. V létě 2008 vznikl třetí program Slovenské televize, sportovní kanál Trojka, který však kvůli nedostatku financí letos v červnu přeruší na blíže neurčenou dobu svoje vysílání.

Aktuální podoba webu www.jojklub.sk

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).