Hlavní navigace

Slovenská televize Musicbox slibuje jako dárek lepší obraz i zvuk

1. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 12. 2009

Přesně před sedmi lety začala na Slovensku vysílat hudební televize Musicbox. Při této příležitosti slíbila, že udělá svým divákům radost v podobě kvalitnějšího obrazu a zvuku. Po nedávné výměně softwaru za nový a výkonnější, a po uvedení nové grafiky, jsme přistoupili k upgradu televizního řetězce, který výrazně zkvalitnil obraz aj zvuk, uvedl zakladatel slovenského kanálu Marcel Děkanovský.

Tato skutečnost se týká především distribuce stanice na satelitu Thor 3. Z této pozice vysílá také rumunská platforma Digi TV. Právě signál na Thoru slouží pro kabelové a IPTV operátory, kteří si ho odtud nabírají do svých sítí. V jaké kvalitě ho nabídnou, už záleží pouze na nich. Podle dostupných materiálů by měl mít kanál k dispozici více než tři tisíce videoklipů domácích i zahraničních interpretů. Vysílání je možné ovlivnit prostřednictvím SMS.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).