Hlavní navigace

Televize Nova chce okolo 20. října spustit obří zábavní portál Nova.cz

9. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
9. 10. 2008

Proměna internetových stránek televize Nova, které fungují na adrese www.nova.cz, v obří zábavní portál s videoarchivem televizních pořadů vlastní výroby, se blíží. Podle ekonomického deníku E15 by k ní mělo dojít okolo 20. října. Stane se z nich obří zábavní portál, který surferům nabídne většinu novácké zábavy z domácí dílny, píše list.

ČTĚTE TAKÉ: CME, vlastník TV Nova, chce spustit v Česku videoserver

KL24

Abychom na trh pronikli co nejrychleji, využíváme exkluzivního lokálního obsahu, který Nova má a který sledují miliony diváků, řekl deníku ředitel internetových služeb Novy Daniel Grunt. Nový web počítá se zveřejňováním jednotlivých dílů seriálů Ulice, Ordinace v růžové zahradě, ale také publicistického pořadu Střepiny, sitcomu Comeback nebo Kriminálky Anděl. Kolem jednotlivých titulů pak bude televize budovat komunity příznivců, kterým nabídne neodvysílané záběry, záběry ze zákulisí nebo rozhovory s hlavními protagonisty pořadů, dodává deník.

Do budoucna chceme připravit i alternativní konce některých seriálů, slibuje Grunt. Ke startu portálu bude připraveno přes pět tisíc videí. Pro web Nova.cz podle listu pracuje přes dvacet zaměstnanců televize. Obchodní model stránek bude založený na prodeji banerů, videospotů a sponzoringu. Samotné stahování videa bude zdarma. Reklamy mají být umisťovány jak na začátek a konec videí, tak přímo do nich.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).