Hlavní navigace

Televize Nova dnes odhalila svůj vánoční a novoroční program

2. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 12. 2009

UVNITŘ PROGRAM TELEVIZÍ NOVA I MTV Po České televizi a digitálním plnoformátovém kanálu TV Barrandov dnes zveřejnila programové schéma na svátky vánoční také komerční jednička Nova. Chystané pořady pro 21. prosinec letošního roku až 3. leden 2010 prezentovala prostřednictvím pětadvacetistrán­kového PDF dokumentu, který má k dispozici také server DigiZone.cz a tedy i všichni naši čtenáři.

DOKUMENT: Vánoce na televizích Nova, Nova Cinema, Nova Sport a MTV Czech (PDF, 11 MB)

MM socky3

Nova odvysílá jako už tradičně každý rok na Štědrý den Tři oříšky pro Popelku, a to od 20:10. Ve stejný den také nabídne např. pohádku S čerty nejsou žerty nebo americký film Co ta holka chce. Mejdan roku z Václaváku nahradí na Silvestra tentokrát Mejdan roku z obýváku, což bude tradiční čtyřhodinová show vysílaná až do půlnoci. Zde se např. objeví finalisté Česko Slovenské SuperStar nebo Martin Dejdar. Na Nový rok si Nova připravila premiéru české pohádky Nejkrásnější hádanka.

VÁNOCE NA OSTATNÍCH TELEVIZÍCH:
Vánoce na obrazovce České televize
Vánoce na Barrandově

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.