Hlavní navigace

Televize Nova připravuje novinkový formát Vaření s Láďou Hruškou

11. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Novou ochrannou známku si registruje i konkurenční Prima. Trosečníci na D1 budou soutěží, v níž vítězný team získá tři sta tisíc korun.

Vše nasvědčuje tomu, že televize Nova připravuje další formát, v němž se objeví reportér Ladislav Hruška. O tom, zdali půjde o úplně nový pořad, případně jen nové okno v rámci Televizních novin, zatím mediální skupina nechce hovořit. Oznámíme to v pravý čas, sdělila serveru DigiZone.cz bez bližších podrobností mluvčí Novy Anna Suchá.  Společnost CET 21, která je vlastníkem licence pro tento program, si v uplynulých dnech registrovala na Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV) novou ochrannou známku Vaření s Láďou Hruškou. Není vyloučeno, že by mohlo jít i o jednu z podzimních novinek.

KL22 hlasovani

Z ARCHIVU: Další ochranné známky Novy: Památkový inspektor, TN na táboře a Můj soused

V registraci nových ochranných známek nezůstala pozadu ani konkurence. Společnost FTV Prima na ÚPV nahlásila 7. července slovní označení Trosečníci na D1. K ní na svém webu uvádí následující: Dálnice D1 se rekonstruuje. Tisíce lidí tam stráví tisíce hodin v nekonečných kolonách. Tak nás napadlo, co by se stalo, kdyby se to prostě jednou nerozjelo. Kdybyste museli u D1 žít. A vymysleli jsme pro vás soutěž Trosečníci na D1. Hledáme dva tříčlenné týmy, které společně s Diváckými zprávami stráví u dálnice 14 dní, a to pouze s tabletem a datovým připojením Turbo Internet. A můžou vyhrát 300 000 korun.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.