Hlavní navigace

Televize Nova připravuje řadu seriálů v HDTV

3. 4. 2009
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
3. 4. 2009

Vysílání ve vysokém rozlišení je u nás stále ještě na počátku, čistě českých kanálů je zatím jako šafránu, a tak rozhodně potěší po této stránce za několik měsíců diváky televize Nova, která takto distribuuje svůj signál v IPTV a také na satelitu. Ve formátu HDTV chystá řadu svých nových formátů. Půjde nejen o seriály, ale také reality show. Je-li výčet, který má server DigiZone.cz k dispozici, správný, ve vysokém rozlišení se v tuto chvíli chystá šest formátů.

Kromě páté série Pojišťovny štěstí, která byla vůbec prvním pořadem vyráběným na Nově, a českou televizí vůbec, v HDTV, půjde o druhou řadu Kriminálky Anděl v hlavní roli s Martinem Stropnickým a seriály Expozitura, Dokonalý svět a Okresní přebor. Ve vysokém rozlišení bude vyráběná také reality show Dům snů. Zatímco první dva ze zmíněných seriálů už diváci bezpečně znají, zbytek jsou novinkové formáty. Proto si k nim alespoň krátce něco řekněme, i když jsme už o nich na DigiZone.cz psali.

BRAND

Expozitura bude vyprávět příběh na motivy skutečných kriminálních činů tzv. Berdychova gangu – „české chobotnice“, která prorostla do policejních špiček a léta beztrestně vydírala, přepadala a vraždila. Jde o jeden z nejočekávanějších projektů letošního roku. Dokonalý svět se bude odehrávat v prostředí módního časopisu a v hlavních rolích se představí Jana Hlaváčová, Jitka Čvančarová a Tereza Brodská. Okresní přebor bude zasazen do prostředí vesnického fotbalového mužstva a reality show Dům snů bude soutěží, v níž několik párů společnými silami vybuduje luxusní obytný dům na okraji Prahy a jeden z nich jej potom vyhraje.

BLÍŽE K CHYSTANÝM FORMÁTŮM V HDTV:
Pojišťovna štěstí bude pokračovat na Nově i pátou řadou
Nova se chystá investovat do dvou nových seriálů 180 milionů korun
Nova začala natáčet seriál Dokonalý svět z prostředí módního časopisu
Nova natáčí další nový seriál: Okresní přebor o vesnickém fotbalu
Nova se rozhodla pro Dům snů

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).