Hlavní navigace

Televize Óčko připravuje do vysílání další programové novinky

31. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 1. 2011

UVNITŘ FOTO Dalších změn a novinek v programu by se měli diváci dočkat v nadcházejích týdnech ve vysílání hudební televize Óčko. Stanice na to upozornila prostřednictvím svého profilu na komunitním portálu Facebook. Tou první by měl být videoklipový pořad Víkend relax. Stanice o něm zatím nic neprozradila. Aktuálně zjišťuje, která ze čtyř variant log by se divákům líbila nejvíce. Lze počítat s tím, že půjde o klasický proud písniček.

ČTĚTE TAKÉ: Óčko přizpůsobilo programové schéma svojí sledovanosti

KL22 hlasovani

Vizuální proměnou projdou také kulisy pořadu Bravo TV, pořadu, který samo Óčko označuje jako cool magazín nejen ze světa showbyznysu. Hudební televize ho připravuje ve spolupráci s redakcí stejnojmenného časopisu určeného tenagerům. Bravo TV přináší každých čtrnáct dní monitoring aktuálního vydání a také videoklipy s textem tak, jak jsou známy ze stránek tiskoviny, takzvaný Bravo TV Songbook. Bulvární tisk také spekuluje o tom, že by se novou tváří kanálu měla stát také Markéta Konvičková, jedna z finalistek minulého ročníku Česko Slovenské SuperStar.

Tyto kulisy pro pořad Bravo TV na Facebooku aktuálně vítězí. (Zdroj: Facebook)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.