Hlavní navigace

Televize Óčko připravuje do vysílání další programové novinky

31. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
31. 1. 2011

UVNITŘ FOTO Dalších změn a novinek v programu by se měli diváci dočkat v nadcházejích týdnech ve vysílání hudební televize Óčko. Stanice na to upozornila prostřednictvím svého profilu na komunitním portálu Facebook. Tou první by měl být videoklipový pořad Víkend relax. Stanice o něm zatím nic neprozradila. Aktuálně zjišťuje, která ze čtyř variant log by se divákům líbila nejvíce. Lze počítat s tím, že půjde o klasický proud písniček.

ČTĚTE TAKÉ: Óčko přizpůsobilo programové schéma svojí sledovanosti

cif 24 - early cena - média

Vizuální proměnou projdou také kulisy pořadu Bravo TV, pořadu, který samo Óčko označuje jako cool magazín nejen ze světa showbyznysu. Hudební televize ho připravuje ve spolupráci s redakcí stejnojmenného časopisu určeného tenagerům. Bravo TV přináší každých čtrnáct dní monitoring aktuálního vydání a také videoklipy s textem tak, jak jsou známy ze stránek tiskoviny, takzvaný Bravo TV Songbook. Bulvární tisk také spekuluje o tom, že by se novou tváří kanálu měla stát také Markéta Konvičková, jedna z finalistek minulého ročníku Česko Slovenské SuperStar.

Tyto kulisy pro pořad Bravo TV na Facebooku aktuálně vítězí. (Zdroj: Facebook)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).