Hlavní navigace

Televize Óčko vybírá sto nejlepších hudebních klipů posledních patnácti let

29. 5. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Do tipování o nejlepší česko-slovenský klip se na Óčku zapojilo více než tři tisíce diváků i sami hudební interpreti.

Nejlepší stovku klipů bude stanice Óčko zveřejňovat postupně až do poloviny července. Nejužší patnáctku klipů pak představí na hudebním festivalu Colours of Ostrava. Anketa probíhá u příležitosti patnáctých narozenin televize. Do tipování se na Óčku zapojují i sami hudební interpreti. Líbil se mi plastelínový klip Davida Kollera, svěřil se Tomáš Klus, vítězka Tvojí tváře Tatiana Vilhelmová přiznala slabost pro videoklipy Dana Bárty a zpěvák roku Thom Artway zase vybral klip Indiánky od Lenky Dusilové

Kapela O5 & Radeček lobbovala za Tata Bojs se vzkazem pro ostříleného Jakuba Koháka: Kdyby více režíroval a méně se předváděl před kamerou, tak by točil krásné klipy! Do tuzemské hudební scény si rýpnul provokatér Kazma se svým hlasem pro videoklip Robbieho Williamse, protože z domácí tvorby prý: „Nikdo nemá žádnej dobrej!“ V červenci se během festivalu Colours of Ostrava celý výběr zúží na finálovou patnáctku a spustí se divácké hlasování. Vítězný klip bude vyhlášen 30. září v předvečer patnáctých narozenin Óčka na Vodafone You Festu. 

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).