Hlavní navigace

Televize od Antik Telecom si rozumí s Apple TV i s Androidem

27. 7. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Bohumil Herwig
UVNITŘ GALERIE – Košická telekomunikační firma, která již delší dobu chystá vstup i do Česka, rozšiřuje možnost příjmu svého televizního vysílání o další platformy.

Pro příznivce Apple TV a set-top boxů se systémy Android je, resp. spíše bude dobrou zprávou možnost sledovat televizní vysílání poskytované Antik Telecom i touto cestou. Aplikace je pro obě platformy zatím v testovací podobě dostupná na Google Play a AppStore pod názvem „AntikTV“.

Uživatelské rozhraní je u Apple TV a boxů s Androidem odlišné od mobilních aplikací a zvýšena byla i obrazová kvalita. Doporučen je provoz na zařízeních pracujících s verzí Android 5, resp. na Apple TV 4. generace.

ČTĚTE TAKÉ: Antik Telecom získal satelitní licenci pro Česko

Kaon CO1300 HD: přijímač pro službu poskytovatele Antik Sat

Predaj televízie pre zákazníkov s tabletmi a mobilmi sa nám rozbehol veľmi dobre, vysvětluje ředitel pro rozvoj Antik Telecom, Peter Blaas. Teraz zapĺňame medzeru na trhu aplikáciami pre najrozšírenejšiu platformu set-top boxov so systémom Android ako aj vychytávkou pre priaznivcov spoločnosti Apple. Potešíme aj majiteľov Android televízorov, ktorí si tak vychutnajú naše služby aj bez set-top boxu.

Cloud23

Celkově vzato pak u Antik Telecom můžete TV vysílání a archiv pořadů přijímat prostřednictvím sedmi platforem: firemních set-top boxů, na tabletech a mobilech s OS Android, iOS, tabletech s Windows, počítačích s Windows 8.1 a vyšším, Apple TV a set-top boxech s Androidem.

Zjišťujeme ještě, zda bude aplikace pro OS Android 5 kompatibilní i se systémem Android TV, který používají televizory Philips a Sony.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).