Hlavní navigace

Televize Pohoda představila několik týdnů před svým startem nové logo

2. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nové logo dostala digitální televize Pohoda moravského podnikatele Radima Pařízka. Stanice si svůj start naplánovala na 25. června, tedy přibližně za tři týdny.

Další z chystaných projektů moravského podnikatele Radima Pařízka, televize Pohoda, se představil krátce před svým startem s novým logem. To původní, jehož symbolem byl prostý název stanice se sluncem místo druhého písmene O, nahradil fialovo-žlutý identifikátor, pod nímž jsou usmívající se rty. Dvě žlutá písmena pak symbolizují oči. Na nové logo upozornila manažerka Renata Červená ze společnosti Digital Broadcasting, která je provozovatelem multiplexu 4.

MM socky3

Původní logo televize Pohoda používané v letech 2005 až 2012.
Autor: TP Pohoda

Původní logo televize Pohoda používané v letech 2005 až 2012.

Nové logo televize Pohoda používané od konce května 2012.
Autor: Digital Broadcasting

Nové logo televize Pohoda používané od konce května 2012.

K TÉMATU: Nejdůležitější fakta o multiplexu 4 zůstávají utajena. Znám je pouze start TV Pohoda

Webové stránky zůstanou prozatím ve výstavbě, ale i tam bude staré logo odstraněno a nebudeme jej dále užívat, upřesnila Červená. Původní logo používala televize Pohoda téměř sedm let, od konce roku 2005 až do současnosti. Stanice z různých důvodů odkládala dlouhou dobu svůj start, nyní je však jasné, že bude spuštěna 25. června, a to právě v multiplexu 4. Jak ale bude projekt v konečné fázi vypadat, je zatím předmětem tajemství. Za dobu několika let se jeho koncepce značně změnila. Původně byla stanice koncipována jako dětská.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.